Wpisy zwykłe:

System-Tech Sp. z o.o.

System-Tech Sp. z o.o.

Warsztat samochodowy bez odpowiedniej sprężarki nie może świadczyć w pełni profesjonalnych usług. Poznańska firma System-Tech Sp. z o.o. oferuje niezastąpione sprężarki, które doskonale sprawdzą się w każdym warsztacie. Jeżeli potrzebne Ci takie, które nie powodują nadmiernych drgań i umożliwiają wykonywanie precyzyjnych prac to świetnie sprawdzą się sprężarki śrubowe. Urządzając warsztat musisz pamiętać, że to właśnie w Poznaniu sprężarki możesz kupić od tej firmy. Zyskasz pewność, że w Twoim zakładzie pracują urządzenia od sprawdzonego producenta!

Ilość wejść: 109

Wynajem średnioterminowy

Wynajem średnioterminowy

Bardzo wiele podmiotów gospodarczych nie może funkcjonować bez zaplecza flotowego. W naszych zasobach czekają samochody, które można swobodnie wykorzystywać w różnych kontekstach działalności gospodarczej. Wszelkie decyzje w tym zakresie należą do naszych klientów. Dbamy o formalne podstawy współpracy, udostępniając wszystkie dokumenty i formularze towarzyszące umowom: https://www.leaseplan.pl/page/zalaczniki-do-umow. Wśród polecanych i rekomendowanych opcji leasingowych jest wynajem średnioterminowy, na który decyduje się wiele firm.

Ilość wejść: 501

DataDetect.pl

DataDetect.pl

Różnego rodzaju sprzęty technologiczne i nośniki są wykorzystywane przez organy państwowe w celu wyjaśniania spraw kryminalnych. Firmy informatyczne zajmujące się informatyką śledczą współpracują z policją, prokuratura i sądami. Ich zadaniem jest dostarczenie danych cyfrowych mogących posłużyć jako niezbity dowód w udowodnieniu przestępstwa. Takie usługi oferuje firma Data Detect, która posiada dziesięcioletnie doświadczenie potwierdzone certyfikatami i ukończonymi kursami. Każdy pracujący tam informatyk śledczy to wykwalifikowany specjalista podejmujący się nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Ilość wejść: 656

Kule wodne

Kule wodne

Nie ma chyba osoby, która nie lubi się dobrze bawić nad wodą. Zarówno na basenie, jak i nad jeziorem – w jednym i w drugim przypadku jest bardzo dużo możliwości do organizacji różnych gier i zabaw. Kiedy włączy się do tego wodny zorbing, to zabawa nad wodą nabierze zupełnie nowego wymiaru. Wystarczy zorganizować wyścigi, grę w berka czy jakąkolwiek inną. Zorbing na wodzie to świetny sposób na spędzanie czasu tak przez dzieci, jak i dorosłych. Kule wodne z pewnością uświetnią każdy wypad nad morze, jezioro czy na basen. Tego typu atrakcje może zapewnić firma FunAndPlay, zajmująca się organizacją różnych imprez.

Ilość wejść: 286

Pełna księgowość - oferta dla firm z Warszawy

Pełna księgowość - oferta dla firm z Warszawy

Wciąż czekasz na idealnego księgowego dla swojej firmy? Nie musisz dłużej rozglądać się za wykwalifikowanym pracownikiem odpowiadającym za rachunkowość czy politykę kadrowo-płacową. Sprawdź najlepszy adres w stolicy i usługi kadrowe Warszawa to miasto, w którym znajdziesz najlepiej wykwalifikowanych specjalistów. Dobrze przygotowani księgowi, którzy pomagają firmom oraz osobom indywidualnym za pośrednictwem warszawskiego biura rachunkowego, specjalizują się w rozliczaniu podatków, znają się na tematach kadrowych w firmie OPTIMUM, a także umiejętnie prowadzą pełną ewidencję oraz uproszczoną księgowość. W tym miejscu znajdziesz kompletną pomoc!

Ilość wejść: 282

Nadajnik GPS do samochodu firmowego

Nadajnik GPS do samochodu firmowego

Odpowiednie zabezpieczenie floty samochodowej w przedsiębiorstwie gwarantuje pojazdom bezpieczeństwo. Firmy transportowe czy rolnicze coraz większą wagę przywiązują do optymalizacji kosztów w swoich strukturach. Jest to możliwe, dzięki specjalnemu monitorowaniu pojazdów Globtrak, czyli systemowi, który dostarcza wszelkich niezbędnych danych o pojeździe. Obecnie monitorowanie pojazdów jest coraz powszechniejsze w tych przedsiębiorstwach, które chcą działać bardziej ekonomicznie. Wystarczy zamontowanie specjalnego nadajnika GPS do samochodu, który wskazuje, chociażby aktualne miejsce pobytu pojazdu.

Ilość wejść: 802

Żywiec noclegi

Żywiec noclegi

Pomożemy w znalezień uroczego miejsca w Polsce, w którym będziesz mógł naprawdę porządnie wypocząć. Odwiedzając nasz serwis, znajdziesz dziesiątki ofert niedrogich noclegów z różnych zakątków Polski, z gór i znad morza. Przykładowo na tej stronie http://super-wczasy.pl/domki-letniskowe/rewal prezentowane są oferty noclegów w Rewala. Mamy także oferty tanich noclegów z Ustki, Jarosławca, Darłowa, Kołobrzegu i wielu innych nadmorskich miejscowości. Naturalnie mamy także mnóstwo ofert kwater i pokoi gościnnych z polskich gór, w tym oferty noclegów w Żywcu, Zakopanem czy Karpaczu.

Ilość wejść: 780

Garderoby Poznań

Garderoby Poznań

Kuchnia to miejsce, które dla wielu musi być miejscem urządzonym w sposób idealny. Czy wiesz, co należy zrobić, żeby Twoja kuchnia wyglądała idealnie? Potrzebna w niej mebli, które będą do niej pasowały. Dzięki temu, że dostępne są w Poznaniu szafy na wymiar, możesz dowolnie wybrać sposób, w jaki będzie wyglądała Twoja kuchnia. Na stronie http://www.meble-kuchennepoznan.pl/ znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań, które może i Twojej kuchni się sprawdzą? Weź również pod uwagę garderoby w Poznaniu, które umożliwią Ci porządkowanie swoich ubrań.

Ilość wejść: 659

Monitoring środowiska SGS

Monitoring środowiska SGS

Stan środowiska to także stan zdrowia przebywających w nim ludzi i zwierząt. Jeżeli interesuje Cię precyzyjny monitonig środowiska i szukasz specjalistów, którzy mogliby się nim zająć, mamy dla Ciebie propozycję. Zapewniamy, że monitoring stanu środowiska laboratorium SGS jest dobrym narzędziem dla każdego przedsiębiorcy i osoby zainteresowanej zachowaniami ekologicznymi. Aby sprawdzić szczegóły oferty warto zerknąć na stronę internetową sgs.analizysrodowiska.pl i przeczytać zamieszczone na niej informacje. Pomiary akustyczne, analizy gleby, wody i ryzyka zawodowego to tylko niektóre z dostępnych pakietów laboratoryjnych.

Ilość wejść: 129

Wczasy zdrowotne Ewa Dąbrowska

Wczasy zdrowotne Ewa Dąbrowska

Każdego roku wyjeżdżasz na wczasy zdrowotne, a w tym roku nie masz jeszcze żadnych planów na to, jaki turnus wybrać? Spędzanie wakacji na turnusach zdrowotnych nie należy do rzadkości, decyduje się na nie coraz więcej osób. Jeśli chcesz wybrać niepowtarzalne wczasy zdrowotne Ewa Dąbrowska może zaoferować Ci turnusy zdrowotne na naprawdę dobrym poziomie. Wczasy zdrowotne z Ewą Dąbrowską to świetna okazja do tego, by zadbać o swoje zdrowie pod okiem specjalistów, którzy do każdego kuracjusza podchodzą indywidualnie, by ten czuł się jak najlepiej.

Ilość wejść: 779